,

Ünlü sanatçı kanser olunca tesettüre girdi

Gördüğü rüya hayatını değiştirdi

Dişi Tatlıses lakaplı arabesk müziğin sevilen ismi Güler Işık’ta tesettüre giren sanatçılar arasına girdi. Ünlü sanatçı bu ani değişikliğin neden ve nasıl gerçekleştiğini Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu’nun sunduğu “Duymayan Kalmasın” programında anlattı.

HASTANEDE YAŞADIKLARINI ANLATTI

Ünlü sanatçı yaklaşık 2,5 yıl önce göğüsünde bir ağrı ve sertlik hissettiğinde soluğu doktorunda aldı. Doktoru muayene sonrasında önce göğsündeki slikonun alınması gerektiğini ünlü sanatçıya açıkladıktan sonra göğüsündeki slikon alındı. Slikonun alınması sonrasında yapılan muayene ve tetkikler sonucunda Işık’ın göğüs kanseri olduğu ortaya çıktı.

Aldığı haberle yıkılan ünlü arabeskçi hastanede kendisini yerden yere attığını söylerken gözyaşlarını tutamadı.

GÖRDÜĞÜ RÜYA HAYATINI DEĞİŞTİRDİ

Kanser tedavisine başlayan ünlü sanatçı daha sonra ani bir kararla umre’ye gitmeye karar verdi.Umre haccı esnasında devamlı olarak şifa bulmak için dualar ettiğini söyleyen ünlü sanatçı Allah’ın kendisine bir işaret göndermesini istedi.Ve o işaret sanatçının kendi ifadesiyle rüya ile kendisine geldi.Ünlü sanatçı rüyasında “Kanserin etkisiyle koltuk altında üç tane beze oluşan Işık, rüyasında, koltuk altından üç tane böceğin çıktığını görür”. Umre ziyaretinden dönüşünde ameliyat olan Işık’ın koltuk altındaki kanser hücrelerinin yok olduğu görülür.

RÜYASI GERÇEKLEŞİNCE TESETTÜRE GİRDİ.

Rüyasının gerçek çıkması ve kanser illetinden kurtulan Güler Işık ani bir karar alarak önce tesettüre girdi ve ardından beş vakit namaza başladı.Güler Işık “Bundan sonra sahne hayatına ara vermeyeceğini söyleyen Işık, içkili olmayan mekanlarda, kına gecelerinde sahne alacağını” söyledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünyanın en ilginç gelenekleri

Ünlü sanatçı kanser olunca tesettüre girdi