,

Ünlü popçu ticari kaybı yaşadığı için türbana veda etti

Yaklaşık bir yıl önce ani bir kararla türbana giren Niran Ünsal, sadece ticari kayıp yaşadığını gerekçe göstererek türbana veda etti. Türban taktığı andan itibaren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a en yakın sanatçılar arasına giren Niran Ünsal bu kararını Star Tv’de yayınlanan “Duymayan Kalmasın” adlı canlı yayınlanan programda açıkladı.

Niran Ünsal canlı yayında “Kapanmak benim hayatımda aldığım önemli karardı ama kapanarak sanatçı olunmuyor. Ticari olarak çok ciddi bir kayıp yaşadık. Çoğu insan mağdur oldu, ben yılda 80 konser veriyordum” dedi ve türbandan vazgeçtiğini söyledi.

Programın ilerleyen bölümünde bir çok sanatçının bikinili, mayolu, iç çamaşırlı klipler çektiğini söyleyen Niran Ünsal’ın bu sözlerini söylediği esnada kardeşi Nida Ünsal canlı yayına bağlanarak “Niran Ünsal’ın müzik başarısına hiç kimse tek kelime edemez. O ayrı bir konu. Hande’nin ve benim kendisine kırgın olduğumuz şeyler var. Ekranda söyleyemiyoruz. Bana ‘Müzik için soyunma’ demişti, kendisi 1994 yılında katıldığı programa jartiyerle çıkmıştı. Ben de bunu söyleyince aramız açıldı. Benim gündem yapmaya ihtiyacım yok. Ekranda ben olsam, arkada onun fotoğrafları dönse o da programı arardı. Senin hiç kimseye, kendine bile saygın yok” dedi.

İki kardeşin aile içi tartışmalarına dönüşen programın son kısmanda Ünsal “Kapanmak benim hayatımda aldığım önemli karardı ama kapanarak sanatçı olunmuyor. Ticari olarak çok ciddi bir kayıp yaşadık. Çoğu insan mağdur oldu ben yılda 80 konser veriyordum” sözleriyle peruk takmanın da çare olmadığını belirterek tesettürü çıkardığını açıkladı. Ünsal’ın bu açıklamasının ardından sosyal medyada deyim yerindeyse yer yerinden oynadı. Niran Ünsal Twitter’de Trend Topic olurken açıklamalarına yönelik binlerce twit atıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu engelli genç kız bir daha hiç dışarı çıkamayacak!

Ünlü popçu ticari kaybı yaşadığı için türbana veda etti