,

Türkiye’nin en iğrenç annesi!

25 Ocak 2017 günü Jandarma ihbar hattı 156’yı arayan bir kişi halen evli olan E.K isimli bir kadının küçük yaştaki kızının cinsel organlarının fotoğraflarını çekerek ilişki yaşadığı H.K adındaki sevgilisine mesaj olarak attığını ihbar etti.İhbar üzerine jandarme ekipleri adı geçen şüphelileri gözaltına alarak cep telefonlarını incelemeye aldı.

Karakolda ifadesi alınan E.K, H.K ile uzun bir süredir ilişkisi olduğunu, H.K.’nın ayrıca eşinin yakın arkadaşı olduğunu ve evlerine devamlı gelip gittiğini ve bu süreçte aralarında bir yakınlaşma olduğunu söyledi. Geceleri H.K ile whatsapp aracılığı ile sohbet ederken H.K.’nın kızının çıplak fotoğraflarını çekmesini hatta resimlerde kızının cinsel organlarını yakından çekmesini istediğini ama o fotoğrafları çekmediğini söyledi.

Avukat ve psikolog eşliğinde ifadesi alınan küçük çocuk, annesinin fotoğraflarını çektiğini, bunu doktora göstermek için yaptığını söylediğini anlattı. Şüpheli H.K. da ifadesinde E.K.’dan kızıyla ilgili fotoğraf istediğini itiraf etti.

Şüphelilerin cep telefonlarında yapılan araştırmadan fotoğrafların çekildiği ve gönderildiği tespit edildi.Şüpheliler sevk edildikleri Osmaniye Nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesi tarafından, ’çocuğun cinsel istismarı’ ve ’müstehcenlik’ suçlamasıyla tutuklandı. Küçük çocuk ise yakınlarına teslim edildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İzmir’de 12 yaşındaki kız çocukları 40 bin liraya satılıyor

Türkiye’nin en iğrenç annesi!