,

Türkiye bu cani anneyi konuşuyor

Fatma K. Eminönü’nde 40 günlük Tuğçe ismindeki bebeğinin karnına önce kuru sıkı tabanca ile ateş eden ve ardından denize atan Fatma K., olayın ardından pişman olduğunu belirterek polise teslim olmuştu

“BEBEKTEN KURTUL”

Fatma K. emniyetteki ilk ifadesinde çocuğunun babası Mustafa T. ile kavga ettiklerini ve bu kavgalarında Mustafa T’nin yeni doğan bebeğe bakacak durumları olmadığını söyleyerek kendisine “bebekten kurtul” diye baskı yapması sonucu bebeğini önce kuru sıkı silahla vurduğunu ve ardından denize attığını itiraf etmişti.

“KOCAM BEBEĞİMİZİ BOĞDU, BEN DE DENİZE ATTIM”

Fatma K verdiği ek ifadede ” Ben bebeğimize ateş ettim ama bebeğimiz ölmedi. Bunun üzerine kocam Mustafa K. bebeğimizi boğdu, öldürdü ‘git bunu at’ dedi. Ben de kocamın bu lafı üzerine “denize attım” dedi.

Bunun üzerine Fatma K.’nın imam nikahlı eşi Mustafa T. de polis tarafından gözaltına alındı. Ancak gözaltına alınan Mustafa T.’nin suçlamaları kabul etmeyerek, “Olaydan hiç haberim olmadı” dediği öğrenildi.

Emniyette sürekli farklı ifadeler verdiği öğrenilen Fatma K.’nın, polise psikolojik sorunlar yaşadığını, daha önce hastanede tedavi gördüğünü, bebeğini ilk eşinden olan çocuğunun kendine gösterilmemesinden korktuğu için öldürdüğünü ancak daha sonra pişman olduğunu söylediği öğrenildi. Ayrıca Fatma K. sorgusunda bebeği önce kuru sıkı tabanca ile karnına 3 el ateş ederek öldürmeye çalıştığını ancak öldüremeyince denize attığını itiraf etti.

Adliyeye sevk edilirken kendisini görüntülüyen ve neden yaptın diye soran basın mensuplarına Fatma K. “Oğlum var onu da öldüreceğim sonra.” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ünlü futbolcudan eski eşine ağır itham

Türkiye bu cani anneyi konuşuyor