,

Türkiye böyle bir vicdansız babayı da gördü!

İddialara göre Suriye uyruklu Muhammet K. oğlunu ilaçla uyuşturarak onu ellerinde taşıyarak saatlerce dilendirdi. Beyoğlu Belediyesine bağlı zabıta ekipleri tarafından oğlunu dileniririken yakalan baba, zabıta ekiplerine kendisinin ve çocuğunun hasta olduğunu söylerek serbest bırakılmasını istedi.Hasta numarası yapan babanın çocuğunu bu şekilde dilendirmesi üzerine ekipler, “Sen nasıl bir babasın çocuğunu duygu sömürüsüne alet ederek dileniyorsun. Bu çocuğa hap mı verip uyuşturuyorsun karda kışta hareket ettirmeden dilendiriyorsun. Nasıl bir vicdanın var. Çocuğun ateşi var bu çocuğa ne veriyorsun” diyerek babaya tepki gösterdi. Ardından ekipler, baba ve oğlu sağlık kontrolü için Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürdü.


HASTANEDE OLAY ÇIKARDI

Zabıta ekipleri tarafından muayene için hastaneye getirilen çocuk doktorlar tarafından muayene edildi. Muayene sonrası istenen kan ve idrar tahlilleri için çocuğun 24 saat gözetim altında tutulması gerektiğini öğrenen baba Muhammet K. çocuğunun gözetim altına alınmasına itiraz ederek hastanede taşkınlık çıkarttı.Bunun üzerine ekipler baba ve oğlunu Zabıta Müdürlüğü’ne götürdü. Üzerinden çok miktarda para çıktığı öğrenilen babanın, ceza yazılamadığı için serbest bırakıldığı öğrenildi.

BİR YANDA HAYAT MÜCADELESİ BİR YANDA DUYGU SÖMÜRÜSÜ

Oğlunu hasta numarası yaptırarak dilenen Muhammet K., duygu sömürüsü yaparak dilencilik yaparken, diğer yandan sakat ve hasta haliyle kağıt ve plastik toplayan Hatice S.’nin hayat mücadelesi ise kameralara yansıdı. Sırtında büyük bir çuval ile arkasından sürüklediği plastik kasalarla ekmek parası kazanmak için çalışan kadın, ağır yüküyle ara sokaklarda gözden kayboldu.

OLAYIN GÖRÜNTÜLERİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kocasının seksi metresini sokak ortasında yakalarsa!

Türkiye böyle bir vicdansız babayı da gördü!