,

Sosyal medya sapığı yakayı ele verdi!

Sultanbeyli’de Önder Y. isimli bir şahıs caddede gördüğü kadınların fotoğraf ve videolarını çekerek sosyal medyada paylaştığı öğrenildi. Güvenli görevlisi olarak çalışan Önder Y.’nin sokakta kadınların görüntüsünü çektiğini fark eden bir şahıs Sultanbeyli’de görev yapan ekip otosuna giderek Önder Y.’yi şikayet etti.

Şikayet üzerine Sultanbeyli İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri, Önder Y.’nin sosyal medya hesaplarını inceleme altına aldı.Hesapların incelemesinden sonra Önder Y.’nin 4 farklı ilçede cadde üzerinde gördüğü kadınların çektiği görüntüleri uygunsuz bir şekilde paylaştığını tespit etti. Fotoğraf ve videoların çekildiği yerlerin önce tespiti yapıldı. Ardından o bölgelerdeki güvenlik kameralarının incelenmesi sonucu sosyal medya sapığının görüntülerine ulaşıldı.

Güvenlik kamerası görüntülerinden yola çıkarak çalışmalarını derinleştiren Sultanbeyli İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri, Önder Y.’nin Arnavutköy’de olduğu tespit etti. Bunun üzerine harekete geçen ekipler operasyon düzenleyerek Önder Y.’yi gözaltına alındı. Sosyal medya sapığı emniyette yapılan işlemlerinin ardından Kartal’da bulunan Anadolu Adliyesi’ne sevk edildi.

Kartal adliyesinde yapılan işlemlerin ardından Önder Y. adli kontorl şartı ile tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

HABERİN VİDEOSU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sokak köpeği 9 yavru köpeğe hayat verdi

Sosyal medya sapığı yakayı ele verdi!