,

Otobüste hamile kadına tekme tokat dayak iddiası

Hamile kadına otobüste muavin dayağı

Hopa otogarından Metro Turizm şirketine ait bir otobüs ile Kocaeli’ne gitmek için seyehat eden Özbekistan uyruklu Olesya Kalyujina’ya oturduğu koltuktaki televizyonda sinyal olmadığını söylediği muavinin kendisine önce küfür ettiğini, ardından vurduğunu ve hamile olduğunu söylemesine rağmen tekme tokat saldırdığını iddia etti.

Rusya’da iki yıl önce tanıştığı Vahit Duran ile evlenerek Gölcük’te ikamet etmeye başlayan Olesya Kalyujina ilk evliliğinden olan 7 yaşındaki çocuğu ile geçici ikamet belgesi bulunmaması nedeniyle giriş-çıkış yapmak için Gürcistan’a gitti.

Gürcistan’da 2 gün kaldıktan sonra tekrar Türkiye’ye giriş yapan Olesya Kalyujin yaşadığı olayı “Otobüs koltuğundaki televizyonda sinyal olmadığını görünce muavine durumu söyledim. O da bana ‘Zaten üç kuruş para alıyorum. Bir de seninle uğraşamam’ diyerek tepki gösterdi. Ben de muavinin ismini ve soyadını söylemesini istedim. Daha sonra bağırarak ismini ve soyadını söyledi ve şoför tarafına gittikten bir süre sonra yeniden yanıma gelerek ismini ve soyadını niye aldığımı sorarak bağırmaya ve vurmaya başladı. Ağlayarak hamile olduğumu vurmamasını söyledim. Tokat atıp yere düştükten sonra da karnıma tekmeler attı. Otobüsteki diğer yolcular araya girdi. Polisi arayarak yardım istedim. Fındıklı mevkiinde otobüs durduruldu. Polisler tarafından hemen hastaneye gitmem gerektiğini düşük olabileceğini söyledim. Ambulansla hastaneye götürüldüm ve düşük olmadığını öğrendim. Muavinden şikayetçi olduk” anlattı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diyet ve rejim yapmadan kilo vermek istermisiniz?

Otobüste hamile kadına tekme tokat dayak iddiası