,

O ameliyattan sonra “seks bağımlısı” oldu

Dünyanın en çok okunan The Daily Mail ve The Sun gibi gazeteleri 46 yaşındaki Sharon Whiteley’in yaşadığı olaya geniş yer verdi.

Tümör tedavsi için ameliyat olmak zorunda kalan Sharon Whiteley, geçirdiği ameliyat öncesinde fazla cinsel isteği olmayan bir kadın iken, geçirdiği ameliyat sonrasında adeta bir seks bağımlısına döndüğünü ve aşk hayatının birden hızlanarak hayatına 10’u aşkın erkek girdiğini açıkladı.

Kuaförlük eğitimi alan ve bir ajansa bağlı olarak da modellik yapan Sharon Whiteley, The Sun gazetesine yaptığı açıklamada “geçtiğimiz hafta hepsi 20’li yaşlarda olan üç erkekle beraber olduğunu ve bu ilişkilerinden bir tanesinin 4 gün sürdüğünü ve bu yaşadıklarını geçirdiği ameliyata bağladını” açıkladı.

The Sun gazetesinin doktoru Carol Cooper, “Bunun nedeni histerektomi (rahim alma ameliyatı) olabilir. Büyük bir tümör alındı ve adet dönemleri durdu. Sharon, daha önce hiç hissetmediği bir şekilde seksten keyif alıyor olabilir” dedi.

ABD’deki Maryland Üniversitesi tarafından yapılan bir araştırma, yaygın kanının aksine, rahim alma ameliyatlarının ardından kadınların cinsel isteklerinin dramatik bir şekilde arttığını ortaya koyuyor.

Maryland Üniversitesi’nin 13 bin kişiyle yaptığı araştırma, söz konusu ameliyattan sonra kadınların cinsel hayatlarında ciddi bir iyileşme yaşandığını gösterdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara’da akıl almaz olay!

O ameliyattan sonra “seks bağımlısı” oldu