,

Metrobüste şırıngalı hemşire dehşeti!

Sabah’tan Dilek Yaman’ın haberine göre; Mecidiyeköy durağında araca binen Ercan Paksoy’un yanına birkaç durak sonra Semra H. isimli kadın geldi. İddialara göre Semra H., yanına oturduğu Ercan Paksoy’u iteklemeye başladı. Kadına durumu sormak isteyen Ercan Paksoy, bu sırada Semra H.’nin çantasında bir şeyler aradığını fark etti. Çantasından bir anda şırınga çıkaran genç kadının bacağına iğne saplamasıyla da şoka girdi. Neye uğradığını şaşıran Paksoy, iğneyi çıkarıp durumu Edirnekapı durağında bulunan sivil polislere bildirdi. İkili daha sonra Eyüp Polis Merkezi’ne gönderildi. Semra H. ifadesinde özel bir hastanede çalıştığını söyledi.

SÜREKLİ HAREKET ETMESİNE KIZIP ŞIRINGAYI SAPLAMIŞ!

Hemşire Semra H., ineceği durak yaklaştığı için çantasında sigara aradığını, Ercan Paksoy’un sürekli hareket etmesine sinirlendiği için çantadaki şırıngayı batırdığını dile getirdi. Olayın ardından hastaneye başvuran Ercan Paksoy ise şırıngadan kendisine herhangi bir hastalık bulaşmadığının tespit edilmesini istedi. Paksoy’un ihbarı üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldığı belirtildi.

ENJEKTÖRÜ GÖRÜNCE AKLIMA DİREKT AIDS GELDİ

Metrobüste S.H. isimli hemşire kadının şırıngalı saldırısına uğrayan Ercan Paksoy, “Oturur oturmaz beni itelemeye başladı. Sonra ben bacağımda bir ağrı hissettim. Döndüm ki enjektör ucunu benim bacağıma batırmış. Neden batırdın bana ben ne yaptım diye bağırdım. Hiç cevap vermedi” sözleriyle o anları anlattı.

İğnenin incelenmek üzere Adli Tıp’a gönderildiğini söyleyen Paksoy, “Sonuçların 6 ay sonra geleceğini söylediler. Enjektörü görünce benim aklıma direkt AIDS hastalığı geldi. Bana AIDS mi bulaştırmaya çalışıyor acaba diye düşündüm” diye konuştu.

BACAĞIMDA BİR AĞRI HİSSETTİM

“Mecidiyeköy’den metrobüse bindim. Avcılar’da bir arkadaşımın yanına gidiyordum. Sabah saatleri saat 10.00 civarıydı. Birkaç durak sonra bir bayan geldi ben en ön koltukta oturuyordum. ‘Oturabilir miyim?’ dedi. Buyurun oturun dedim. Ben cam kenarına doğru biraz daha kaydım. Oturur oturmaz beni itelemeye başladı. Ben de bir psikolojik sorunu vardır bana bir şey olmasın diye biraz daha diğer tarafa döndüm. Sonra ben bacağımda bir ağrı hissettim. Döndüm ki enjektör ucunu benim bacağıma batırmış. Sonra hemen kapadı. Kapatınca ben elinden kaptım. Bağırdım neden batırdın bana ben ne yaptım diye bağırdım. Hiç cevap vermedi. Sadece öyle durdu”.

BİRİSİ ‘BEN POLİSİM’ DEDİ

Enjektörü gören birkaç kadının ‘polis çağırın’ diye bağırdığını belirten Paksoy şöyle devam etti:O sırada içeride birisi ‘ben polisim sakin olun kardeşim’ dedi. O sırada Edirnekapı durağındaydık. İnin dedi bak burada polis memuru arkadaşlar var dedi. ‘Güvenliğin önünde rutin kontrol yapıyorlar’ dedi. Biz onların yanına geçtik ben durumu anlattım.”

AIDS BULAŞTIRMASINDAN KORKTUM

Ercan Paksoy sözlerine, “Gayet rahat ve soğuk kanlıydı. Ben hemşireyim dedi. Daha sonra beraber karakola gittik. Enjektörü görünce benim aklıma direkt AIDS hastalığı geldi. Bana AIDS mi bulaştırmaya çalışıyor acaba diye düşündüm. Karakola gittiğimizde beni direk hastaneye gönderdiler. Enjektör kullanılmamış ama belki önce başkasına batırıp sana sana batırılmıştır dedi doktorlar. İğne incelenmek üzere adli tıpa gitti. Sonuçların 6 ay sonra geleceğini söylediler” ifadelerini kullandı. Polis ekiplerinin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünyadaki en garip seks yasaları!

Metrobüste şırıngalı hemşire dehşeti!