,

Kütahya’da 17 yaşındaki kız babasından hamile kaldı

Kütahya’nın Gövem Mahallesinde yaşayan 17 yaşındaki A.K., 16 Haziran günü karın ağrısı ve mide bulantısı şikayetleri yüzünden yakınları tarafından Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne muayene olmak için götürüldü.

DEFALARCA İLİŞKİYE GİRDİ
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan muayene ve tetkiklerinde A.K.’nin 2 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. A.K., doktorların kendisini biraz sıkıştırması sonucu üvey annesiyle birlikte kaldıkları evde öz babası Y.K.’nın kendisiyle defalarca ilişkiye girdiğini, bunun sonucunda da hamile kaldığını söyledi.

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ
Doktorların durumu hastane polisine ve adli birimlere bildirmesinin ardından baba Y.K. jandarma ekiplerince gözaltına alındı. Suçlamaları kabul etmeyen ve kızının eski nişanlısından hamile kalmış olabileceğini söyleyen Y.K. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Kütahya E Tipi Cezaevi’ne gönderildi.

DNA TESTİNDE ORTAYA ÇIKTI

İki aylık hamile olan A.K.’nın karnındaki bebeği hastanede yapılan kürtajla alındı. A.K.’nın kimin tarafından hamile bırakıldığını belirlenmesi için de baba Y.K. ile A.K.’nin eski nişanlısından alınan kan örnekleri İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Yapılan DNA testinde A.K.’yi öz babası Y.K.’nın hamile bıraktığı belirlendi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devlet hastanesinde büyük skandal

Kütahya’da 17 yaşındaki kız babasından hamile kaldı