,

Kendi idrarını içerek 50 kilo verdi

Evet yanlış görmediniz yanlış okumadınız. Sadece ve sadece kendi idrarınızı içerek zayıflayabilirsiniz.

İngiltere’de yaşayan Dave Murphy adlı iki çocuk babası bir adam greyfurt, patates kızartması ve kendi idrarını içerek 50 kilodan fazla verdiğini iddia etti.

Mirror gazetesinde yayınlanan haberde Dave Murphy tam 6 yıldır kendi idrarını içiyor hatta içtiği yetmiyormuş gibi bir de kendi idrarında banyo yaparak tam 127 kilodan 76 kiloya düştüğünü açıkladı. Ayrıca astım hastalığının da iyileştiğini iddia etti.

Dave Murphy son 6 yıl boyunca günde bir geryfurt ve iki bardak kendi idrarı ile hayatta kalmayı başardı. 2012 yılında sadece 30 gün boyunca sadece kendi idrarı ile beslendi.Ayrıca Murphy haftanın üç günü de küçük bir porsiyon patates kızartması yiyor.

Dave, hemen hemen her gün bir greyfurt ve iki bardak idrarla hayatta kalıyor. Haftanın üç günü de küçük bir porsiyon patates kızartması yiyor. Hatta 2012 yılında 30 gün boyunca sadece kendi idrarıyla beslendi.

İdrarı sadece içmek için kullanmadığını söyleyen Dave, ayrıca yüzünü yıkamak ve nemlendirmek için de idrar kullanıyor; idrarın en iyi yaşlanma karşıtı ürün olduğunu söylüyor. “İdrarımı içtikten sonra hiç olmadığım kadar sağlıklı ve fit hissediyorum.” diye ekliyor.

İşte Dave’in şaşırtan açıklamaları:

“İnsanların çok fazla şey tüketmemesi gerekiyor. İdrar az yemeyi sağlıyor ve insanların ihtiyacı olan her şeyi karşılıyor. Birçok insan idrarın atık olduğunu düşünüyor ancak idrar sudan daha temiz.

“Vücudunuzda enfeksiyon varsa idrarınızda savaşmak için antikorlar var. Bağışıklık sisteminizi güçlendiriyor. Ben astımdan bu sayede kurtuldum.

“Ağrılardan kurtulmak için, gözlerini silmek için kullanabilirsiniz. Ayaklarınızı yıkayabilirsiniz.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Saçı dökülenlere ve kepek sorunu olanlara büyük müjde

Kendi idrarını içerek 50 kilo verdi