,

Karısının çıplak fotoğraflarını internette görünce…

İstanbul Aile Mahkemesinde açılan bir davada şiddetli geçimsizlik yüzünden açılan boşanma davasında ilginç olaylar yaşandı. A.K eşi G.K.’nın son zamanlarda kendisine karşı sert ve ters tavırlar takındığını, evde yaşanan en ufak bir olayda kendisine bağırıp çağırmaya ve ters cevaplar vermeye başladığını söyledi. Karısının bu tavırlarından dolayı kuşkulanan A.K eşine hissettirmeden eşini takip etmeye başladığını açıkladı.

Yaptığı araştırmalardan eşinin başka bir telefon hattı daha kullandığını öğrenen A.K., eşinin ayrıca sosyal paylaşım sitesinde uygunsuz fotoğraflar paylaştığını ileri sürdü.

A.K. eşinin yaptığı paylaşımlarda yüzünün görülmediğini ama giydiği iç çamaşırlardan ve vucut hatlarından eşi Gülten K. olduğuna emin olduğunu, başka bir paylaşım sitesinde ise kendisini okşarken videolarının altına da ‘sert erkeklerle birlikte olmak istiyorum’ şeklinde yazılar yazıyordu.

A.K. eşinin bu davranışlarından dolayı psikolojisinin bozulduğunu, ayrıca başka erkeklerle yatakta çekilmiş pozlarını görünce gururunun incindiğini söyleyen Adem K. hakimden bir an önce boşanmak istediğini söyledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sokağa çırılçıplak çıktı ama…

Karısının çıplak fotoğraflarını internette görünce…