,

İzmit’te Köpeğe Tecavüz Etti! O Cani Şimdi Aramızda!

Türkiye’de gün geçtikçe sıradanlaşarak trafik kazaları ile eşdeğer haber niteliği taşıma noktasına gelen hayvanlara yönelik istismarlar zirve noktasına ulaştı. Cinsel organına havuç sokulan köpekler, tecavüze uğrayan kediler, inekler, atlar, eşekler derken hayvanlara yönelik tecavüzde dünya sıralamasında ilk basamağa yükselen ülkemizde, son istismar haberi İzmit’ten geldi.

Mücahit T. isimli bir vatandaş, sabah namazına kalktığı esnada sokağından gelen gürültüyü fark edip dışarı çıktı ve o esnada karşılaştığı manzara ise mide bulandıran cinstendi. R.K ismindeki sapkın adam, bir sokak köpeğine tecavüz ediyor, hayvan ise acılar içinde bağırıyordu.

Bu iğrenç skandal karşısında kendine hakim olamayarak R.K’yi darp eden Mücahit T.’ öfkesini kontrol altına aldıktan sonra ise sapık adamı polis karakoluna götürdü. Karakolda ifadesi alınan evli ve bir çocuk babası R.K, adliyeye sevk edildi, sonrasında ise hakkında ‘hayasızca hareketlerde bulunmak’ suçundan işlem yapılarak salıverildi!

Köpek tecavüzcüsü R.K, kendisini darp eden Mücahit T.’den şikayetçi olduğu için Mücahit T. hakkında da ‘kasten adam yaralamak’ suçundan işlem yapıldı.

KAYNAK :HABERDOBRA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekranda büyük skandal!

İzmit’te Köpeğe Tecavüz Etti! O Cani Şimdi Aramızda!