,

İzdivaç programında yılın skandalı patladı!

Star TV’de Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programında yılın skandalı yaşandı.Cuma günü yayınlanan canlı yayından sonra stüdyoda tekme tokat kavga çıktı.

Star TV’de Zuhal Topal‘ın sunduğu izdivaç programında yılın skandalı yaşandı.Cuma günü yayınlanan canlı yayından sonra stüdyoda tekme tokat kavga çıktı. Yaşanan arbede ile ilgili iddiaya göre izdivaç programında çalışan teknik ekip, program çalışanları ve güvenlikçiler de karıştı.

Kanal D‘de yayınlanan “Renkli Sayfalar” adlı magazin programında yer alan habere göre damat adayı Baha daha önce talip olduğu gelin adayı Naz’ın yeni talibi Ali ile canlı yayında dans etmesi kıskanıp stüdyoyu terk etti.İddiaya göre yayın sonrası Baha eski sevgilisi ve talip olduğu Naz’a servis aracında saldırıp dövmeye başladı.

DİĞER DAMAT ADAYLARI DA KAVGAYA KARIŞTI

Olayın yaşandığı anlarda bir kaç güvenlikçi Baha’ya müdahele etmeye başladı. Programdan çıkan diğer damat adaylarından Baha’nın arkadaşı olan bazı damat adayları da Baha’ya müdahele eden güvenlikçilere saldırdı.Tüm bunlar yaşanırken programın teknik ekibi de kavgaya karışınca ortalık tamamen karıştı.

İZDİVAÇ PROGRAMI GELİN ADAYI NAZ VE BAHA

ZUHAL TOPAL KAVGAYI İZLEDİ

Bir anda yaşanan ardabeyi üst kattan Zuhal Topal ellerini başının arasına alarak korku ile izledi. Yaşanan olayda Baha adlı damat adayının feci şekilde dövüldüğü ve yaşanan olayın karakola taşındığı öğrenilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elektronik sigara yüzünde patladı

İzdivaç programında yılın skandalı patladı!