,

İşi yatağı ısıtmak!

21 yaşındaki Viktoria Ivachyova adlı genç kadın belki de dünyanın en ilginç mesleğine sahip. Evet Viktoria Ivachyova’nın mesleği yatağı ısıtmak. Yanlış okumadınız çalıştığı otelde müşterilerin yatağını ısıtmakla görevli bu genç kadın.

Günümüzde bir çok insan uyumak için yatağa uzandığında soğuk bir yatakta yatmaktan hoşlanmaz. İşte İngiltere’de bir otel bu eziyeti müşterileri için para kazanabileceği ve müşterilerinin memnuniyet duyabileceği bir fırsata dönüştürmüş.

Müşterilerinin yataklarını insan sıcaklığı ile ısıtmak isteyen otel bu iş için bir elaman arayışına girmiş. Ve Viktoria Ivachyova bu işe talip olmuş.

Peki Viktoria Ivachyova bu işi nasıl yapıyor diye merak edenleriniz vardır. Genç kadın bu hizmeti almak isteyen müşterinin yatağında bir saat yatarak yatağı ısıtıyor. İşin ilginç kısmı ise isteyen müşteri Viktoria Ivachyova adlı genç kadının yatağını ısıtmasını izleyebiliyor. Müşteriler tarafından herhangi bir tacize uğrama ihtimaline karşılık Victoria bir panik butonu taşıyor. Panik butonuna basıldığı anda görevliler odaya müdahale ediyor.

Victoria’dan bu hizmeti kadın müşteriler de almak istiyor, erkekler de. Fakat genç kadın, müşterilerinin çoğunlukla erkeklerden oluştuğunu söylüyor.

Gecede yaklaşık 297 lira kazanan Victoria, bahşişlerle birlikte ayda ortalama 7300 lira kazanç elde ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sanatım dergisi yayın hayatına başladı

İşi yatağı ısıtmak!