,

İçinizdeki mucizeyi keşfedin!

Başta yaşam ve nefes koçluğu olmak üzere çok sayıda hizmeti sunan Yaşam ve Nefes Koçu Enerji Uzmanı Çiğdem Işık, sağlıklı yaşamın doğru nefes almaktan geçtiğini söyledi. Işık, “Ömrünüzü uzatmak istiyorsanız diyafram nefesi kullanın. Tıpkı çocukluğumuzdaki nefesle hayatın farkındalığını keşfedin” dedi.

Doğru nefesin yararları ve mucizelerini anlatan Işık, stres, kronik baş ağrıları ve tüm ağrıların doğru nefesle giderilebileceğini, panik atak, yüksek tansiyon ve depresyon gibi hastalıkların bu sayede ortadan kalkacağını belirtti.
Limitli nefes alışkanlıklarının bir süre sonra hem bedene hem de zihne zarar vermeye başladığını ifade eden Çiğdem Işık, “Çocukluğumuzdaki gibi diyaframımızı aktif hale getirmeyi hatırlamalıyız” diye konuştu.

İnsanın doğduğu andan büyüme çağına gelene kadar doğru nefes aldığının altını çizen Işık şu ifadeleri kullandı: “Yaşam şartları ve alışkanlıkları, nefes alma alışkanlığımızı iyice değiştirdi. Bununla beraber vücutta kasılmalar ve yorgunluğun yanı sıra stres, panik ve bunlarla başlayan birçok hastalık ortaya çıktı. Gelin birlikte yeniden içimizdeki mucizeyi keşfedelim. Doğru nefes alalım ki hayatımızdaki tüm yanlışlıklar düzelsin.”

Çiğdem Işık, doğru nefes alma tekniklerinin öğrenilebileceğini de sözlerine ekledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vatan Şaşmaz’ın ölüsü üzerinden para kazanmaya çalışıyorlar!

İçinizdeki mucizeyi keşfedin!