,

İbrahim Tatlıses hakkında flaş iddia!

14 Mart 2011 yılında canlı yayınlanan “İbo Show” adlı program çıkışında Maslak’ta silahlı saldırıya uğrayan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in malulen emeklilik için hastaneden rapor almak için başvuruda bulunulduğu iddia edildi.

Yeni Asır gazetesinin iddiasına göre İbrahim Tatlıses, malulen emekli olabilmek için İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne rapor başvurusunda bulunulduğunu iddia etti. Haberin devamında ise hastane çalışanları ile yapılan görüşmede hastane çalışanlarının, “Tatlıses, malulen emekli olabilmek için heyet raporu istedi. Normal vatandaşın aylarca alamadığı raporu iki günde çıkardı” diyerek olayı farklı bir boyuta taşıdı..

Ünlü türkücünün malulen emeklilik hakkı kazandığında 800 lira ile 4 bin lira civarında maaş almaya hak kazanacağı belirtildi. Bunun yanı sıra Tatlıses’in, devletin tanıdığı bazı vergi avantajlarından da yararlabileceği kaydedildi.

Magazin camiasında günün konusu haline gelen gelişmenin ardından ünlü sanatçı açıklamada bulundu.Tatlıses, hastaneye gittiğini doğrularken ilginç bir savunmada bulundu. Tatlıses, “Ben oraya diş tedavisi için gittim” dedi..

KAYNAK: YENİ ASIR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İneğe tecavüz ederken suçüstü yakalandı!

İbrahim Tatlıses hakkında flaş iddia!