,

Harun Kolçak’ın ölümünün ardından iğrenç yazı

Geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz başarılı sanatçı Harun Kolçak’ın toprağa verilmesinin ardından 24 saat bile geçmemişken, Hürriyet gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu, merhum sanatçı hakkında şok bir yazı kaleme aldı. Sosyal medyada artan tepkiler sonucunda köşe yazarı Twitter’da en çok konuşulanlar listesine (TT) girdi.

İŞTE O YAZI

 

UYUŞTURUCU KULLANDIĞINI HATIRLATTI

Yazdığı yazıda sanatçının hayattayken yaşadığı problemlere ve özellikle uyuşturucu kullandığı döneme dikkat çeken Cengiz Semercioğlu’nun yazısı sosyal medyada da büyük tepki çekti. “Sevilen sanatçının bir “uyuşturucu bağımlısı” olduğunu hatırlatan ve bunu üzerine basa basa ifade eden Semercioğlu, bütün paylaşımlarda vicdansızlıkla suçlandı.
Başarılı sanatçının ölümüyle ailesini ve sevenlerini sarsan acı henüz çok tazeyken, Cengiz Semercioğlu’nun neden böyle bir yazı kaleme aldığına hiç kimse anlam veremedi.

İşte sosyal medyada Cengiz Semercioğlu’nun yazısına gelen tepkilerden bazıları:

KÖŞE YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

 

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/cengiz-semercioglu/hayattayken-yazilanlar-olunce-karartiliyor-40527164

One Comment

Leave a Reply
  1. Cengiz Semercioğlu, senin arkandan da buna benzer bir yazı yazacaklar öldüğünde. Zamanında günün hükümetine şirin gözükecen diye, içki ve uyuşturucu kullanan sanatçının arkasından ölümüne ilişkin yazıda bahsederek tek iyi bir kelime etmeyerek prim kazanmaya çalışan yaalama yavşağın tekiydi diyecekler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeşilçam’ın bir yıldızı daha hayatını kaybetti

Harun Kolçak’ın ölümünün ardından iğrenç yazı