,

Fenerbahçe 10 numarasını nihayet buldu

Alex De Souza’dan sonra bir türlü 10 numarasını bulamayan Fenerbahçe’ye süpriz teklif geldi. Haziran ayında Arsenal ile sözleşmesi bitecek olan Cazorla’nın menajeri İstanbul’a geliyor. Fenerbahçeli yöneticilerle daha önce yapılan görüşmelerde Fenerbahçe, Cazorla’ya imza parası vermeyi kabul etti. Anlaşma her an sağlanabilir.

ORTA SAHA İÇİN ARANAN KAN

78 kez İspanya Milli Takım forması giyen ve bu maçlarda 14 gole imza atan Santi Cazorla’ya bonservis ücreti ödenmeyeceği için Fenerbahçe yönetiminin belli bir miktar imza parası vermeyi kabul ettiği bu teklifin de İspanyol futbolcuya cazip geldiği ifade ediliyor. Orta sahanın ortası ve 10 numaralı bölgede forma giyen ve her iki ayağını da ustalıkla kullanan Cazorla, golcü kimliğiyle de dikkat çeken bir oyuncu…

İKİ AYAĞINI DA KULLANABİLİYOR

Mücadeleci, pas özelliği çok yüksek ve her iki ayağını da kullanabilen Santi Cazorla, sakatlığı nedeniyle bu sezon Arsenal’e pek fazla katkı veremedi.

Cazorla hakkında Arsenal’deki takım arkadaşı olan ve Fenerbahçe taraftarı olduğunuz gizlemeyen Mesut Özil’in olumlu bilgiler verdiği ve takıma büyük katkı sağlayabileceğini Fenerbahçe’li yöneticilerle paylaştığı bilgisi edinilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hangi çay hangi hastalığa iyi gelir?

Fenerbahçe 10 numarasını nihayet buldu