,

Facebook’tan 13 yaşındaki kızı taciz eden sapık linç edildi

Manisa’da Facebook üzerinden 13 yaşındaki kızı taciz ettiği iddia edilen şahıs, vatandaşlar tarafından sokak ortasında darp edilerek polise teslim edildi.

DURUMU EŞİNE ANLATTI

Olay, saat 19.00 sıralarında Manisa’nın Şehzadeler ilçesi Akıncılar Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, 35 yaşlarındaki bir şahsın Facebook üzerinden bir süredir 13 yaşındaki kızını taciz ettiğini öğrenen anne, durumu önce eşine anlattı.13 yaşındaki kızın annesi ve babası kızına musallat olan bu sapığa ders vermek macı ile kızının hesabını kullanarak bu şahısla irtibatı sürdürüp sohbetlerine devam ederek güvenini kazandılar. İlerleyen sohbetlerde sapık 13 yaşındaki kıza buluşma teklif edince aile durumu polise bildirdi.

BABASI TACİZCİYE SALDIRDI

Buluşma noktasına gelen şahsı tespit eden kızın babası, tacizciyi yakalayarak polislerin müdahelesine rağmen sapığa saldırdı. Bu sırada çevrede olayı öğrenen vatandaşlar galeyana gelerek yakalan sapığı darp etmeye başladı.Olay yerine gelen takviye polis ekipleri tarafından sapık vatandaşların elinden güçlükle alındı. Yaşana darp sonucu sapık sağlık kontrolleri için önce Manisa Devlet Hastanesine ardından sorgulanmak üzere Manisa Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nuri Sesigüzel’den kötü haber

Facebook’tan 13 yaşındaki kızı taciz eden sapık linç edildi