,

Evli çift aynı evde aynı sevgiliyi paylaşıyor

12 yıllık evli çiftin ailesine yeni bir üye katıldı. Ancak bu kişi hem adamın hem de kadının sevgilisi…

*** EXCLUSIVE - VIDEO AVAILABLE *** UNSPECIFIED - UNDATED: Sierra Kuntz taking a selfie with her partners Cristina and Benno Kaiser. WHEN Cristina and Benno exchanged wedding vows, they never expected another woman would end their marriage. But 12 years later, the parents of three are getting divorced ? so that their GIRLFRIEND won?t get jealous. Now either Cristina or Benno Kaiser will marry their 21-year-old lover, Sierra Kuntz, so that all three will have legal rights to their children. PHOTOGRAPH Barcroft Images London-T:+44 207 033 1031 E:hello@barcroftmedia.com New York-T:+1 212 796 2458 E:hello@barcroftusa.com New Delhi-T:+91 11 4053 2429 E:hello@barcroftindia.com www.barcroftimages.com

12 yıl önce tanışıp 4 ay flört dönemi sonrası Cristina Ve Benno Kaiser evlendiler. Evliliklerinin hemen arkasından ilk çocukları Isaiah dünyaya geldi. Aradan 4 yıl geçtikten sonra kızları Rebeca ve bir yıl sonra da en küçük kızları Brianna aileye katıldı.

Aradan geçen zaman içinde 31 yaşında olan Cristina kendisinin gizliden gizliye biseksüel olduğunu anladı ve bunu kocası Benno’ya söyledi. Ailesini yıkmak istemeyen Cristina aynı zamanda kocasından ilk başlarda gizli bir şekilde Sierra Kuntz ile ilişki yaşamaya başladı. Cristina kocasına birgün tüm gerçekleri söyledi ve kocasına hep beraber bir ilişki yaşayabilecekleri konusunda ikna etmeyi başardı.

Kısa bir süre sonra Sierra Kuntz Kaiser çiftinin evine taşındı ve onların yatak odalarını paylaşmaya başladı.İlk başlarda çevrelerindeki insanların tepkilerinin hayatlarını etkilediklerini ama daha sonra bu tepkileri umursamadıkları için mutlu bir yaşantılarının olduğunu söyleyen Siera Kuntz mutlu olduklarını söyledi.Siera artık aynı yatağı paylaşıyor ve her şeyi birlikte yapıyoruz diyerek ilişkilerinin geldiği noktayı açıkladı.

Bu işten belki de en karlı çıkan Benno Kaiser oldu. İki kadınla aynı evi ve yatağı paylaşan Benno her iki kadını da sevdiğini ve her ikisine de aşık olduğunu söylerken aslında bu tarz bir hayatın herkese göre bir hayat olmadığını ekledi.

Cristina ise hayatında büyük bir mutluluk olduğunu hem sevdiği erkeği hem kadını ile aynı evi ve yatağı paylaşmaktan dolayı şanslı olduğunu düşünüyor. Çocuklarının da aynı zamanda Siera’ya da “anne” dediklerini ve Siera’yı çok sevdiklerini söyledi.
Kaiser çifti boşanıp daha sağlam bir aile hayatı kurmak adına Sieerra ile evlenmeyi planlıyor. Ancak Sierra ile Benno mu yoksa Cristina mı evlenecek henüz karar verilmiş değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehit askerimizin cebinden çıkan not yürekleri dağladı

Evli çift aynı evde aynı sevgiliyi paylaşıyor