,

Evine 15 günde 3 kez hırsız giren Şükriye teyzeden hırsızlara not

Antalya’nın Balbey Mahallesinde yaşayan 87 yaşındaki Şükriye Altındağ 15 günde 3 kez evine giren hırsızlara kapısına astığı bir yazı ile seslenmeye çalıştı.

ÖNCE BONCUKLU ÇANTASI ÇALINDI

Geçen yıl anneler gününde kendisine hediye alınan boncuklu çantasının çalındığını söyleyen Şükriye teyze uzun süre bu şoku atlatamamış

SONRA 200 LİRASI ÇALINDI

Boncuklu çantasının çalınmasının şokunu tam atlattığı bir dönemde kimliği meçhul hırsız veya hırsızların tekrar Şükriye teyzenin evine girerek kıyıda köşede sakladığı kira parası olan 200 lirasını çaldılar.

EN SON 2 TENEKE SIVI YAĞI ÇALINDI

Geçtiğimiz günlerde yine hırsızlar Şükriye teyzenin evine girerek mutfakta bulunan ve muhtarlık yardımı ile aldığı 2 teneke sıvı yağı çaldılar.

Soluğu önce karakolda alan Şükriye teyze şikayetçi olduktan sonra Balbey Muhtarı Abdullah Uyaroğlu’nun vasıtası ile evine giren hırsızlar için kapıya not astı

İŞTE O NOT

“Hırsız aklını başına al. Ben 90 yaşında yaşlı bir kadınım. Bu evime üçüncü girişin. Kuldan utanmıyorsan Allah’tan kork ve utan. Benim evimde 3-5 lira ekmek parası ya vardır ya yoktur. Üzme beni daha fazla ömrümün şu son günlerinde” ifadesi yer aldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nazlı’nın müzik melekleri!

Evine 15 günde 3 kez hırsız giren Şükriye teyzeden hırsızlara not