,

Cinsel organına 30 santimlik havuç sokulan köpeğin dramı

Sakarya’da yaşayan kamyon şöförü Çetin Duyar sahibi tarafından sokağa terkedilen bir köpeği sahiplendi.Uzun yola çıkarken eşi de çalıştığı için “Pamuk” adını verdikleri köpeğini bakması için komşusuna bırakarak uzun yola çıktı. Çetin Duyar iş dönüşü köpeğini komşusundan geri aldığında kanaması olduğunu fark edince eşi ile beraber soluğu veteriner kliniğinde aldı.

KANAMA SEBEBİ CİNSEL ORGANINDAKİ HAVUÇ

Veteriner kliniğinde yapılan ilk muayenede ve çekilen filmlerinde köpeğin cinsel organında yaklaşık 30 santim uzunluğunda bir cisim fark edildi. Veteriner kliniğinde yapılan operasyonla çıkarılan cisimin havuç olduğu

“İNSANLIĞIN BİTTİĞİ AN”

“Pamuk” adlı köpeğin sahibi Çetin Duyar, “Köpekleri çok seviyorum. Yola giderken bakması için bıraktığım komşumun elinden köpek kaçmış. Daha sonra köpeği evimizin yakınında otların içinde halsiz bir vaziyette bulduk. Ben bunu yapanlara ne söyleyebilirim. İnsanlığımdan utanıyorum. Bunu yapan bir insan evladı olamaz” dedi.


“ŞU AN DURUMU İYİ, KENDİNİ TOPARLADI”

Veteriner Hakan Türkoğlu, köpeğin kendilerine getirildiğinde genel sağlık durumunun çok kötü olduğunu söyleyerek, şöyle konuştu: “Sahipleri 1.5 ay önce çiftleştiğini söyledi. Düşük olabileceği şüphesi ile getirdiler. Yaptığımız muayene de vajinasından içeriye bir havuç sokulduğunu ve bu havucun belirli bir süre içerde kaldığı ve çürüdüğünü, hayvanın bunu dışarıya atmak için halsiz kaldığını anladık. Genel durumu çok kötüydü. Şu anda durumu iyi ve kendini toparladı.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kullanılmış eski silikonlarını internetten satışa çıkardı

Cinsel organına 30 santimlik havuç sokulan köpeğin dramı