,

Bu kadın şeytana pabucunu ters giydirir!…

Kıbrıs Girne Alsancak semtinde yaşanan olay herkesi şoke etti. Evli ve bir çocuk annesi olan H.Ç aynı zamanda sevgilisi ile beraberlik yaşıyordu. H.Ç sevgilisine kendisinin kocası ile cinsel ilişki yaşarken izlemesini teklif etti.H.Ç.’nin sevgilisi Z.T bunu kabul edince H.Ç kendince bir plan kurdu.

Kurduğu plana göre kocası ile sevişirken kocasına “seninle değişik bir fantazi gerçekleştirmek istiyorum ne dersin” diye sordu? Kocası da kabul edince H.Ç kocasının ellerini ve ayaklarını yatağa bağlayıp gözlerini de sıkı bir şekilde kapatacak şekilde bağladı ve kocası ile tekrar sevişmeye başlamadan önce daha önce evinin anahtarını verdiği sevgilisine anlaştıkları gibi telefonundan çağrı atarak gelmesini sağladı.

Z.T eve gizlice girdiği esnada sevgilisi H.Ç. ile kocasının bu fantazisi kıskançlık yarattı. Aniden aşırı sinirlenen Z.T. dayanamayarak önce sevgilisi H.Ç’yi yataktan attı ve ardından eli ayağı bağlı olan sevgilisinin kocası olan O.Ç.’yi darp etti. Hırsını bir türlü alamayan çılgın aşık Z.T. kocasının dövülmesini engellemek isteyen sevgilisi H.Ç.’yi döverek hastanelik etti.

Yaşanan olaylardan sonra O.Ç Lapta polis karakoluna giderek hem karısından hem karısının sevgilisinden şikayetçi oldu. Şikayetin ardından gözaltına alınan Z.T ve H.Ç tutuklanma talebi ile mahkemeye sevkedildiler. Girne Kaza Mahkemesinde görülen davada Z.T. ve evli sevgilisi H.Ç 3 gün tutuklandılar.

MAHKEME ESNASINDA 5 KİŞİ TUTUKLANDI

Yaşanan olaylar bununla bitmedi. Mahkemede evine sevgilisini alan H.Ç sevgilisi Z.T.’den şikayetçi oldu.Tutuklama sonrası mahkemeden çıkarılan genç kadın ve sevgilisine mağdur kocanın yakınları saldırdı. Çıkan olaylar sonrası, Girne Ceza Davaları Yargıcı, mahkeme salonundan dışarıya çıkarak olaylara karışan herkesin tutuklanmasını emretti. Verilen emir sonrası 2’si erkek olmak üzere toplam 5 kişi tutuklandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Makyaj Temizlemenin Püf Noktaları

Bu kadın şeytana pabucunu ters giydirir!…