,

Böyle salak hırsız görülmedi!

Adana’nın Seyhan ilçesi Pınar mahallesinde Kadir Y.ismindeki hırsız önce uyuşturucu aldı ve ardından mahallede bulunan bir apartmanın ikinci katında bulunan bir daireye girdi. Yatak odasında yükte hafif pahada ağır bir şeyler bulamayan hırsız evi tam kontrol etmeden başka bir odaya geçti.

Bu odada değerli bir şeyler arayıp bulamayan hırsız tekrar yatak odasına yöneldi ve yatağın üzerine oturdu. Aldığı uyuşturucunun etkisi ile oturduğu yatağın üzerinde sızan hırsız Kadir Y. sızıp kaldı.Yatakta sızıp kalan hırsızın çıkardığı ses üzerine salonda uyuyan ev sahibi yatak odasında sızıp kalan hırsızı görünce şok yaşadı.

Kendinden geçmiş bir vaziyette yatağında uyuyan hırsızın ceplerine bakan ev sahibi hırsızın ceplerinden çocuklarına ait cep telefonlarını buldu.

Hırsızın cebinden çocuklarının cep telefonlarını alan ev sahibi polise haber verdi. Eve gelen polislere hırsızı kendi elleri ile teslim etti.

Hırsız, emniyete getirilerek ifadesi alınmak istendi. Ancak aldığı uyuşturucunun etkisiyle kendinde olmayan şahıs, bir gün sonra kendine geldi. Zanlı, ifadesinde hiç bir şey hatırlamadığını söyledi. İfadesinin ardından adliyeye sevk edilen zanlı, nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. 20 yaşındaki şahsın 17 suç kaydı olduğu da öğrenildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook yakında evlerimizi gözetlemeye başlayacak!

Böyle salak hırsız görülmedi!