,

Binlerce arının saldırısına uğrayan bir köpeğin talihsiz öyküsü…

Binlerce arının saldırısına uğrayan bir köpeğin talihsiz öyküsü…

Stinger adlı pitbull kırması köpek hayatının ilk talihsizliğini sağır olarak dünyaya gelerek yaşamaya başlamış.Ama sonrasında yaşadığı talihsizlikler sağır olarak doğmasını adeta mumla arattı bu sevimli köpeğe.

Stinger ismindeki bu sevimli köpek binlerce arının kendisine saldırması ve ısırması sonucu saldırıya uğradı. Bu saldırı sonrasında derisi arıların ısırmasına korkunç bir reaksiyon gösterdi.Bunu gören sahipleri Stinger isimli sevimli köpeği veterinere götürdü. Ama ne yazık ki bu olay Stinger’ın sahiplerini son görüşüydü. Çünkü sahipleri onu veteriner kliğine bıraktıktan sonra bir daha yanına gelmediler.

Bu sırada LuvnPups kurtarma organizasyonunun kurucusu Carri Shipaila devreye girerek sevimli köpeğin ciddi derecede kilo kaybı yaşadığı ve uyuz olduğu bilgisine ulaştı.Böylelikle Stinger’ın LuvnPupz barınağındaki acı dolu günleri başlamış oldu…

Yapılan tetkikler sonucunda talihsiz köpeğin “Pemfigus” adlı bir deri hastalığına yakalandığı ve hayatının geri kalan kısmında da günlük olarak ilaç kullanımına devam etmek zorunda olduğu ortaya çıktı.

Barınak yetkilileri “Stinger inanılmaz bir köpektir. Karşılaştığı herkesi sever. O, insanların bir köpeği nasıl görmeleri gerektiğinin mükemmel bir örneği gibi; sevimli, komik ve hayat dolu.”diye talihsiz köpeği tanımladılar.

Neyse ki şimdi Stinger, bu barınakta kendisini sonsuza kadar mutlu edecek bir sevinç edindi kendine…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğurduğu bebeği tuvaletteki çöp kovasının içine attı.

Binlerce arının saldırısına uğrayan bir köpeğin talihsiz öyküsü…