,

Ankara’da kadın öğretmenden kız öğrencisine cinsel taciz

Ankara Çankaya’da bir okulda matematik öğretmeni olarak görev yapan evli ve 2 çocuk annesi Hatice K.Y., kendi öğrencisi A.P.E.’ye cinsel istismar ile suçlandı. Ankara 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen dava sonucunda öğretmen K.Y “Çocuğa cinsel saldırı”, “müstehcen görüntü izletme”, “alıkoyma” suçlarından suçlu bulunarak 15 yıl 2 ay hapis cezasına mahkum edildi ve tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olay kızının cep telefonunu kontrol eden annenin kontrol etmesi sonucu ortaya çıktı. Cep telefonunda kızının öğretmeninin çıplak resimlerini bulan anne kızını alarak soluğu önce karakolda aldı.

A.P.E.’nin karakolda psikologlar eşliğinde verdiği ifadesinde ” öğretmeni Hatice K.Y’nin evinde bir çok kez beraber olduklarını hatta beraber cinsel ilişki yaşadıktan sonra uyuduklarını, öğretmenine ait otomobilde ve bir kaç kez de Avm otoparkında cinsellik yaşadıklarını ve bir çok gece cep telefonundan cinsel içerikli birbirlerine mesaj attıklarını” söyledi.

Suçlamalar karşısında öğretmen Hatice K.Y.öğrencisinin telefonunda bulunan mesajları, öğrencisinin isteği doğrultusunda gönderdiğini kabul etti ve “Ama neden gönderdim hâlâ bilmiyorum” dedi.

Öğretmenin cinsel istismar ve tacizleri karşısında hem çocuk merkezinde hem mahkemede verdiği ifadesinde A.P.E öğretmeni Hatice K.Y.’den şikayetçi olmadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir pandanın doğum anını hiç gördünüz mü?

Ankara’da kadın öğretmenden kız öğrencisine cinsel taciz