,

Ak partili eşcinsellerden Bülent Ersoy’a sert tepki

Türk müziğinin divası Bülent Ersoy’un bir magazin programında Isparta’da yavru köpeğin kulaklarını kesen iki genç için “Onları görsem idam edileceğimi bilsem tokatlarım. O iki cambaza kulak nasıl kesilir göstereceğim” ifadelerini kullanmıştı.

Bülent Ersoy’a yanıt veren AKP’li eşcinsel grubu olan “AK LGBT” yöneticisi Emir Egesoy, “Sevimli bir köpeğe yapılanların onlarca katını yaşayan LGBT bireylerinin yaşadıkları, Bülent Ersoy ve diğer ünlü LGBTİ bireyini rahatsız etmiyor ve ağızlarından tek kelime dahi çıkmıyorsa, benim diyecek başka sözüm yoktur” dedi.

SEN ONLARIN KULAĞINI NASIL KESERSİN?

Bülent Ersoy, Isparta’da köpeklerin kulaklarını kesenler için “Beni idam edeceklerini bilsem, o şahıslar elime geçince tokatlarım. O köpekler bir can… Ben sizler kadar köpeklere yaklaşamıyorum ancak onların ağzı var dili yok. Sen onların kulağını nasıl kesersin? Bunlar ilerleyen zamanların teröristleri.. Onların suratlarını bile görmek istemem” ifadelerini kullandı.

ANKARA’YA YÜRÜYECEĞİM

Şimdiye kadar herhangi bir eylem ya da sosyal sorumluluk kampanyası için sokağa çıkmadığını söyleyen Bülent Ersoy, “Çıkan haberleri izleyince yüreğim burkuldu. Bu işkencecilerin cezalandırılması konusunda savaş vereceğim. Bunun arkasında duracağım ve gerekirse bu konuda Ankara’ya kadar yürüyeceğim ve o iki cambaza kulak nasıl kesilir göstereceğim” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizilerin ve tiyatro sahnelerinin usta oyuncusu hayatını kaybetti

Ak partili eşcinsellerden Bülent Ersoy’a sert tepki