,

80 yaşındaki yaşlı kadına saldırarak bu hale getirdiler

Konya Ereğli’si Şinasi Mahallesinde oturan 80 yaşındaki Hatice Yalçınkaya, çöp atmak için evinden çıktığı esnada aynı apartmanda bir üst katındaki komşusu Cennet Y. ve Rukiye Y. ile karşılaştı. İddialara göre apartmanda kalorifer olmasına rağmen soba kurup yaktıkları ve sobadan çıkan dumanlardan rahatsız olduğunu söyledi.İki kardeş Hatice Yalçınkaya’ya tepki göstererek tartışmaya başladılar.Tartışmanın büyümesi üzerine iki kardeş Hatice Yalçınkaya’ya sopalarla saldırdılar.Sopalı saldırı sonrası kanlar içinde kalan Hatice Yalçınkaya ambulansla Konya Ereğli devlet hastanesine kaldırıldı. Yapılan muayeneler sonucudan kolu kırılan, yüzünden ve gözünden yaralanan Hatice Yalçınkaya’nın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.


Olay sonrası polis tarafından sonra gözaltına alınan Cennet Y. ve Rukiye Y. adlı kardeş ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldılar.
Yaşadığı olayı anlatan Hatice Yalçınkaya, komşularıyla daha önceden de soba yüzünden kavga ettiklerini söyledi. Olayın ardından polis tarafından gözaltına alınan Cennet Y. ve Rukiye Y.’nin ifadelerinin ardından serbest bırakıldığı belirtildi.

HABERİN VİDEOSU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zaman kadar eski bir aşk hikâyesi

80 yaşındaki yaşlı kadına saldırarak bu hale getirdiler